Třetí oko a tantra s Janem a Monikou

Jan Komeda Monika Sičová Třetí oko

 

Tantra se zaměřením na přínosy aktivace třetí oka

 

Povyšte milování na vrcholně vědomý, extatický a intimní zážitek

 

Třetí oko v kontextu tantry s Janem Komedou a Monikou Sičovou je výjimečná příležitost seznámit se s tantrickými principy a posílit je zaměřením na aktivaci třetího oka.  Tantrická intimita a síla třetího oka  povyšuje milování na vrcholně vědomý, extatický a intimní zážitek. Tento kurz je pro každého, kdo by chtěl vnést do svého života více sexuální a spirituální extáze zároveň.

 

Třetí oko a jeho význam v kontextu tantry

Třetí oko a umění využít jej, souvisí s vnitřním zrakem, s poznáním sama sebe a prací s vnitřní energií. Otevřené a plně probuzené Třetí oko Vám dává nejen schopnost jasné intuice a hlubokého vhledu, ale i schopnost vnímat pocity vašeho partnera. Probuzení a využívání Třetího oka je součástí tantrické praxe, která Vám pomůže doslova se napojit na vašeho partnera a rozvíjet nejen Vaši sexuální intimitu, ale i běžný partnerský život. Spojení tantrického umění se schopnostmi Třetího oka Vám pomůže zbavit se stávajících vztahových problémů, vybudovat šťastný partnerský vztah a naplněný osobní život včetně cesty duchovního probuzení. Tantra využívá síly probuzené sexuální energie a síly třetího oka.

 

Připadá Vám Váš partnerský život nudný, máte vztahové problémy, nebo Vás trápí pocit, že byste si zasloužili více? Jste ochotni na sobě pracovat a pokusit se Váš vztah vylepšit? Ovládnutí tantrických technik a jejich propojení s mocí Třetího oka je cestou, jak toho dosáhnout. Můžete například využít živých jednodenních kurzů, vedených Janem Komedou, jedním z předních tantrických učitelů v ČR a zakladatelem školy Umění milování a Monikou Sičovou, zakladatelkou školy Mohendžodáro. Kurz Vám pomůže naučit se základní principy tantry, směrování sexuální energie a její využití k otevření Třetího oka.

 

Schopnost plně ovládat a využívat svou vnitřní sexuální energii Vám umožní nejen vylepšit Váš vztah, osvobodit se od zažitých stereotypů, které Vám brání naplno prožívat Váš život, ale umožní Vám také energetizovat a probudit Vaše Třetí oko, díky kterému získáte schopnost vnitřního zraku, intuice a napojení, což dále umocní Vaše tantrické schopnosti. Kruh se tak uzavře a tantra s Třetím okem budou fungovat v dokonalé synergii.

 

V kurzu se naučíte nejdůležitější prvky tantrických technik a technik na aktivaci třetího oka, tak abyste pronikli do nových rozměrů spirituální lásky. Tento kurz je přístupný každému, ať už s tantrou začínáte, nebo naopak máte již velké zkušenosti a chcete posunout své schopnosti dále.
Tento workshop vám pomůže spojit moudrost svého těla, sexuality a intimity s kosmem a otevřít se vnitřní extázi a tantrickému orgasmu. Otevře vás na cestě propojení spirituality a rozkoše, hluboké vnitřní meditace, sexuální extáze a moci přítomného okamžiku.

 

Přihláška na kurz

Třetí oko a tantra s Janem a Monikou
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se