Alchymie transformace – Novoroční oslava (Cesty transformace)

jak posílit záměr pro nový rok

jak pracovat se sexuální magií

spousta zábavy a radosti ve skvělé partě

 

Zveme vás na nádhernou novoroční oslavu Alchymie transformace, na které prozkoumáme podstatu sexuální magie. Kouzlo nastane, jakmile nasměrujeme svou energii společně se záměrem.

Nový rok je ideální čas na přehodnocení toho, co v životě opravdu chceme, ať už jde o prosperitu, obchodní úspěch nebo nový či lepší vztah. Vyvrcholením tohoto pobytu bude vytvoření magického posvátného rituálu pro nadcházející rok, který pomůže vytvořit konkrétní manifestaci našich snů.

Tato skupina je určena všem, kteří si přejí oslavit Nový rok smysluplným a příjemným způsobem a chtějí se také dozvědět více o kreativitě, inspiraci, umění projevu a o svém vlastním životním a energetickém potenciálu.

Skupina je otevřená všem, není nutná žádná předchozí zkušenost s tantrou nebo šamanismem. Vítáme také ty, kteří na tomto workshopu již byli a chtějí znovu oslavit a vytvořit zcela nový záměr pro nadcházející rok obklopeni lidmi na stejné vlnové délce.

Pokud vám nevyhovuje termín přímo na Silvestra, připojte se k nám na Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání

Alchymie transformace – tým lektorů

Máte možnost využít vzácnou kombinaci skvělých českých a anglických lektorů.

CZ: Jan Komeda a Marie Koudelková, Jitka Mandalam, GB: Jon Pearson a Rose Skelton Pearson, Fr: Christina a Bernard

Alchymie transformace – více o kurzu

Sexuální energie je základní tvořivá síla, je zdrojem našeho bytí, našeho původu. Jsme výsledkem tance mezi sexuální energií ženy a muže, na materiální úrovni tedy mezi našimi biologickými rodiči. Ale hlouběji na magické úrovni je to tanec mezi ženským principem shakti, energie a mužského principu shiva, vědomí.

Takže pokud se chceme naučit umění projevu – vytvářet život tak, jak ho chceme a potřebujeme, a přivolávat zkušenosti, které nás povedou ve směru našich snů, našeho zdraví a našeho štěstí – má smysl naučit se vědomě využívat kreativní sílu naší sexuality.

Vědomým budováním našich energetických těl rozvíjíme naši flexibilitu a svobodu ve světě a naši schopnost promítat naši energii prostřednictvím našeho záměru, projevovat naše sny a formovat naši budoucnost. Toto je technika sexuální magie.

Tantra nás učí, že nejsme v našem bytí fixovaní. Nejsme v naší podstatě statičtí, pevní, ohraničení materiálnem v hmotném světě, jsme spíše tokem energie. A protože je naší podstatou energie, můžeme proudit dovnitř a ven v různých formách a v rámci života se na ně určitým způsobem adaptovat, nicméně jimi nebýt omezeni.

Vědomým budováním našich energetických těl rozvíjíme naši flexibilitu a svobodu ve světě a naši schopnost promítat naši energii prostřednictvím našeho záměru, projevovat naše sny a formovat naši budoucnost. Toto je technika sexuální magie. Začneme obřadem ohně a vody, uvolníme energii starého roku a vytvoříme si tím náš mezní prostor transformace.

Nejdříve zvukem a pohybem nabijeme energii a pak se přesuneme do křehkého prostoru zimního vzduchu, prozkoumáme les, jezero, kamenný kruh – podnikneme šamanskou cestu vedenou naší posvátnou Zemí do našeho nejhlubšího vědění. Poté se přesuneme do polohy rozjímání a zkoumání, propojíme se s naším záměrem, tužbami a přáním. Vstupem do integrací a jasnosti se v meditaci uzemníme vytvořením sigilu. Jde o znamení nebo symbol, kterým se zavazujeme k našemu záměru. Pomocí doteku, zvuku, ohně a vody si každý vytvoří svůj vlastní vztah se svým sigilem a spojí se s ním na fyzické a energetické úrovni. Pomocí dechu, pohybu a zvuku pak získáme prostřednictvím čaker energii, která umožní, aby se signál našeho záměru přenesl ze země, skrz tělo ven do vesmíru a dokončil cyklus manifestace a vzestupu.

31.12. o půlnoci posílíme své záměry a na nový rok je zesílíme i potní chýší.


Alchymie transformace – data

Datum konání: 29.12.2021-02.01.2022
Místo konání: Centrum Transformace, Černívsko
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky, Německy
Kurzovné nezahrnuje poplatek Tantra Centru za stravu a ubytování. Do poznámky v přihlášce uveďte jaké ubytování si přejete, v pořadí jak budou přihlášky přicházet vyhovíme přání dle aktuálních možností.
*Ceny Centra pro osobu/noc:
Jednolůžkový pokoj – na základě obsazenosti Centra           690 Kč
Dvoulůžkový pokoj – pouze pro pár           590 Kč
Lůžko ve sdíleném pokoji – ženy a muži zvlášť           380 Kč
Galerie – podkrovní pokoj, přístup po žebříku           300 Kč
Meditárna – velká mistnost, kde se koná kurz           220 Kč
Stan/Karavan – na zahradě u Centra           200 Kč
Maringotka pro 1 až 2 osoby – stejná cena           380 Kč
Ubytovaní v jiném zařízení – manipulační poplatek           100 Kč

 

*Stravování osoba/den:
Plná penze           420 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR