Festival transformace – varianta c) ubytování na chatkách a ve vlastních stanech

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, VODNÍ TANTRA, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA

KOUPÁNÍ V RYBNÍKU, BAZÉNU I VÍŘIVCE SE SAUNOU

PŘÍRODA MALEBNÉ VYSOČINY A KOMFORT HOTELU

Tato stránka slouží jako technická stránka pro přihlášení k variantě:

c) Vše pro jednotlivce a páry ubytované na chatkách nebo ve vlastních stanech

= 16.690 Kč za osobu, 32.480 za pár.

Letní transformační festival popisujeme na stránce Festival transformace – hlavní popis a varianta a) ubytování na hotelu. Více o lektorech a popis jednotlivých kurzů najdete postupně na FestivalTransformace.cz 

S ohledem na zvýšení přehlednosti, snížení administrativní náročnosti, zrychlení zpracování přihlášek předem a na místě při registraci, jsme spojili cenu ubytování, jídla i kurzovné do jedné částky.

Celkovou cenu jsme přes nárůst ceny za stravu zachovali stejnou jako loni.

Celková cena zahrnuje:

  • kurzovné na všechny workshopy a koncerty (mimo individuálně domlouvaných masáží nebo sezení s jednotlivými lektory)
  • zvolené ubytování (pokud je ještě k dispozici, pokud ne, budeme vás informovat a cena by se upravila, aby odpovídala typu dostupného ubytování)
  • na pokojích jsou koupelny s toaletou a sprchou, ubytovaní v chatkách a stanech mají k dispozici sprchy a sociální zařízení v budově
  • celodenní plná vegetariánská penze = snídaně + oběd + večeře formou bufetu (pokud máte určitá stravovací omezení, uveďte je prosím do poznámky v přihlášce, budeme se snažit vyhovět)
  • mimo hlavní program je k dispozici bezplatně wellness = bazén, sauny, rybník a prostor pro individuální či skupinová setkávání
  • parkoviště v limitovaném počtu

Částky jsou vždy za všech 6 dní a 5 nocí. Přihlaste se prosím na konkrétní stránce, která odpovídá typu ubytování, které si přejete:

Český tantra festival další varianty ubytování.

Pokud si přejete jiný typ ubytování, vyberte si svou variantu na stránce Festival Transformace – hlavní popis.

Festival transformace – varianta c) ubytování na chatkách a ve vlastních stanech

Od:
01. 07. 2025 - 15:00
Do:
06. 07. 2025 - 15:00
Typ:
vícedenní festival
Úroveň:
od základní po pokročilé
Kde:
Hotel Luna, Kouty 77, Vysočina
Cena:
Podívejte se na popis ceny nad tímto formulářem. Tento formulář slouží pro přihlášení na ubytovací variantu b) vše pro páry a jednotlivce ubytované na samostatných pokojích pro 1-2 osoby

16690 Kč za osobu nebo 32480 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
více lektorů - viz jejich seznam

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR