Play Party 2 – místo strachu a studu – radost a potěšení (PP2)

Play party II Skola Umeni milovani

BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ

SVOBODA, HRAVOST

ZKOUMÁNÍ DOMINANCE A SUBMISE

PŘITAŽLIVÉ KOSTÝMY

ROLOVÉ HRY

Pro účastníky čtyřdenní Transformace stínu (TS3 a TS4) před a po Play Party je party ZDARMA.

Přijďte na party objevit, jak povzbudivé a živostí nabíjející je přeměnit postupně své strachy, study, (sebe)posuzování  a (sebe)odsuzovaní v radost, osobní svobodu, sebepřijetí a přijetí svých partnerů a partnerek. O kolik více pochopení a lásky jsme schopni prožívat. Pojďte si užít odhození limitů, které nám již neslouží a blokují plynutí naší životní energie. Užijte si svobodně hry, tance, živá sousoší a mnohé další. Skutečné a trvalé světlo v nás přichází z poznání a přijetí stínů v nás.  Play party je otevřená pro všechny absolventy TS3 (i dřívějších termínů). Dále pro všechny účastníky našich předchozích Play party I nebo II. Pokud nepatříte mezi ně, uveďte to do poznámky nebo nám zavolejte budeme o přijetí přihlášky rozhodovat v kontextu vašich dalších zkušeností v této oblasti.

PLAY PARTY – obsah a dress code

Pod názvem Play Party je možné si představit a zažít mnohé. Vnímáme ji především jako večer, kdy se chceme bavit, prožít něco originálního či výjimečného, hrát si i když již máme za sebou pár desítek let. Tento večer bude prostorem pro bezpečné a zábavné zkoumání. Jak moc radosti, živosti a blízkosti můžeme prožít, pokud si dovolíme v sobě rozproudit i energie dominance a submise? Co se stane, když si dovolíme-li vstoupit do rolí a situací o kterých třeba ve svých představách zatím jen sníme. Účast na Play Party je podmíněna i stylem oblečení. Cokoliv s tematikou dominance-submise, erotický kostým či prádlo, bondage, fetiš, latex, Burleska … vše co probouzí touhu, vzrušení a jde za hranice běžnosti.

PLAY PARTY – podmínky účasti a pravidla

Na Party je vstup pouze pro standardně přihlášené a je třeba přijít nejpozději 10 min. před začátkem, pak se vstup uzavře a nebude možné se připojit. Hlásíte-li se v páru nebo ve dvojici muž a žena a splňujete podmínku účasti na TS3 nebo našich předchozích Play Party, je vaše přihláška platná hned po přihlášení. Přihlášky jednotlivců nemusí být potvrzeny všechny, snažíme se udržet vyrovnané počty mužů a žen. První přihlášení jednotlivci mívají své místo jisté.

V průběhu Play Party vytvoříme bezpečné prostředí, kde je základním pravidlem, že vše co se děje je podmíněno jasným souhlasem zúčastněných. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje pokračovat, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Večer zahájíme v 18:30 hod. a plánovaný konec je ve 23:00 hod., ale nedá se vyloučit, že se o chvíli neprotáhne :-)

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR