Aromaterapie – otevírání a léčení sedmi čaker

Škola Umění milování - aromaterapie otevírání 1.-7. čakry

Aromaterapie, vůně, čakry, tibetské mísy - jaký význam v našem životě mohou hrát?

Jak nám mohou pomoci v běžném životě?

Seberozvoj v 7mi směrech najednou!

 

Aromaterapie, vůně, tibetské mísy, čakry – jaký význam v našem životě mohou hrát? Mnozí jim nepřisuzují žádný význam, mnozí naopak zcela zásadní. Realita je taková, že jakmile jednou ucítíte (doslova i v přeneseném významu :-) ), jak silné prožitky vám několik desítek minut aromaterapie třeba i formou rituálu může přinést, přestanete pochybovat. Tímto večerem můžeme projít velmi hravě a radostně, ale i velmi hluboce s významným dopadem na osobní seberozvoj. Není důležité, zda jste naladěni na esoterický nebo civilní pohled na svět. Tento večer vás obohatí v obou případech.
V rámci tohoto večera projdeme ve dvojicích (není významné zda muž a žena) úvodním výkladem a následně krásným rituálem vedeným slovem a podbarveným hudbou, při kterém se pracuje s hlubokým dechem, vůněmi, tibetskými mísami a základními aspekty našeho života. Z civilního pohledu vstupujeme do meditativního stavu změněného vědomí, kde pracujeme s naším podvědomím. Tento léčivý a povzbuzující rituál se doporučuje absolvovat jednou měsíčně nebo alespoň 1x za čtvrtletí, dokud není sedm základních aspektů života zcela vyladěno nebo kdykoliv máme náročné období v životě.

Aromaterapie a její léčivý význam

Rituál otevírání a léčení sedmi čaker je ve zkrácené podobě též součástí úvodního masážního kurzu, nejde však o masáž. Dokonce je možné jím projít zcela bezdotykově. Na masážním kurzu je zařazen pro jeho silný pozitivní vliv na vnímání a odstraňování psychických zranění a negativních tělesných a energetických otisků. Jde o velmi jemnou ale silně působící techniku, kterou často velmi intenzivně prožívají muži i ženy i bez předchozích zkušeností s meditacemi.

V průběhu večerního workshopu se dotkneme těchto sedmi základních aspektů života:

  • Převládá v našem životě pocit bezpečí nebo strachu (1. kořenová čakra)?
  • Je pro nás sexuální energie důležitý nevyčerpatelný zdroj kreativity a tvoření ve všech možných směrech, nebo ji chápeme úzce „jen“ jako sex (2. sexuální čakra)?
  • Je naše sebevědomí a sebehodnota zdravá, nebo se musíme přehnaně prosazovat a bojovat o uznání druhých či se cítíme nedoceněni(y) nebo nerespektovány(i) (3. solární čakra)? Přijali jsme již sami sebe?
  • Jsme závislí na lásce ostatních (necítíme dostatek sebelásky) nebo ji máme v sobě tolik, že s ní můžeme hřát své okolí (4. srdeční čakra)? Milujeme již sami sebe?
  • Vyjadřujeme se slovem a zvuky svobodně a autenticky nebo se nám často „sevře hrdlo“ máme-li vyjádřit vlastní názor? Umíme otevřeně cokoliv sdělit autoritě i větší skupině (5. krční čakra)?
  • Jsme schopni vnímat „mezi řádky“ a vidět pod povrch jednání a událostí? Využíváme dostatečně svou intuici (6. čakra – 3. oko)?
  • Umíme rozlišit, kdy se snažit běh událostí ovlivnit a kdy je vhodnější odevzdat se zákonitostem mimo nás? Jsme schopni přijmout námi neovlivnitelné? (7. korunní čakra)?

Návaznost na předchozí kurzy. Jaké zkušenosti (ne)potřebuji?

Tento večer nepředpokládá žádnou předchozí znalost aromaterapie ani čaker. Je velmi vhodný i jako prvotní zkušenost v oblasti energií, práce s podvědomím i rozvojem naší duchovní stránky. Vše bude jednoduchým a zábavným způsobem představeno v úvodu večera. Tento večer probíhá v pohodlném oblečení tak, jak každému vyhovuje.

Aromaterapie – otevírání a léčení sedmi čaker

Kdy:
01. 12. 2024
V kolik:
18:00 - 22:30
Typ:
zážitkový večer
Úroveň:
základní
Kde:
Centrum Avati, Kobrova 3354/5, Praha 5 Smíchov
Cena:
cena pro pár platí pro libovolné dvě osoby přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Nejnižší cena - úhrada do 15.06.2024: 640 Kč za osobu nebo 1169 Kč za pár
2. Zvýhodněná cena - úhrada do 15.09.2024: 690 Kč za osobu nebo 1269 Kč za pár
3. Standardní cena: 750 Kč za osobu nebo 1300 Kč za pár
Určeno pro:
jednotlivce i páry
Lektoři:
Jan Komeda

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR