Aromaterapie – otevírání a léčení sedmi čaker

Škola Umění milování - aromaterapie otevírání 1.-7. čakry

Aromaterapie, vůně, čakry - jaký význam v našem životě mohou hrát?

Jak nám mohou pomoci v běžném životě?

Seberozvoj v 7mi směrech najednou!

 

Aromaterapie, vůně, čakry – jaký význam v našem životě mohou hrát? Mnozí jim nepřisuzují žádný význam, mnozí naopak zcela zásadní. Realita je taková, že jakmile jednou ucítíte (doslova i v přeneseném významu :-) ), jak silné prožitky vám několik desítek minut aromaterapie třeba i formou rituálu může přinést, přestanete pochybovat. Tímto večerem můžeme projít velmi hravě a radostně, ale i velmi hluboce s významným dopadem na osobní seberozvoj. Není důležité, zda jste naladěni na esoterický nebo civilní pohled na svět. Tento večer vás obohatí v obou případech.
V rámci tohoto večera projdeme ve dvojicích (nemusí to být muž a žena) úvodním výkladem a následně krásným rituálem, při kterém se pracuje s hlubokým dechem, vůněmi a základními aspekty našeho života. Tento rituál se doporučuje absolvovat jednou měsíčně nebo alespoň 1x za čtvrtletí, dokud není sedm základních aspektů života zcela vyladěno.

Aromaterapie a její léčivý význam

Rituál otevírání a léčení sedmi čaker je ve zkrácené podobě též součástí úvodního masážního kurzu, nejde však o masáž. Dokonce je možné jím projít zcela bezdotykově. Na masážním kurzu je zařazen pro jeho silný pozitivní vliv na vnímání a odstraňování psychických zranění a negativních tělesných a energetických otisků. Jde o velmi jemnou ale silně působící techniku, kterou často velmi intenzivně prožívají muži i ženy.

V průběhu večerního workshopu se dotkneme těchto sedmi základních aspektů života:

  • Převládá v našem životě pocit bezpečí nebo strachu (1. kořenová čakra)?
  • Je pro nás sexuální energie důležitý nevyčerpatelný zdroj kreativity a tvoření ve všech možných směrech, nebo ji chápeme úzce “jen” jako sex (2. sexuální čakra)?
  • Je naše sebevědomí a sebehodnota zdravá, nebo se musíme přehnaně prosazovat a bojovat o uznání druhých (3. solární čakra)?
  • Jsme závislí na lásce ostatních (necítíme dostatek sebelásky) nebo ji máme v sobě tolik, že s ní můžeme hřát své okolí (4. srdeční čakra)? Přijali jsme již sami sebe?
  • Vyjadřujeme se slovem a zvuky svobodně a autenticky nebo se nám často “sevře hrdlo” máme-li vyjádřit vlastní názor? Umíme otevřeně cokoliv sdělit autoritě i větší skupině (5. krční čakra)?
  • Jsme schopni vnímat “mezi řádky” a vidět pod povrch jednání a událostí? Využíváme dostatečně svou intuici (6. čakra – 3. oko)?
  • Umíme rozlišit, kdy se snažit běh událostí ovlivnit a kdy je vhodnější odevzdat se zákonitostem mimo nás (7. korunní čakra)?

Návaznost na předchozí kurzy

Tento večer nepředpokládá žádnou předchozí znalost aromaterapií ani čaker. Vše bude jednoduchým a zábavným způsobem představeno v úvodu večera.

Aromaterapie – otevírání a léčení sedmi čaker

Kdy:
01. 02. 2019
V kolik:
18:00 - 22:00
Typ:
zážitkový večer
Úroveň:
základní
Kde:
Studio Alatyr, Štěpánská 61, Praha 1
Cena:
cena pro pár platí pro libovolné dvě osoby přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 19.12.2018: 550 Kč za osobu nebo 990 Kč za pár
2. Standardní cena: 600 Kč za osobu nebo 1100 Kč za pár
Určeno pro:
jednotlivce i páry
Lektoři:
Jan Komeda

Přihláška na kurz

Aromaterapie – otevírání a léčení sedmi čaker
V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se