Orgasmus od A do Z (M4)

Orgasmus od A do Z - víkendový kurz

Opravdu mohu prožít i jiný orgasmus než ten co znám?

Jak prožívat orgasmus současně se svým partnerem

Lze být v blaženém orgasmickém stavu déle než pár sekund?

 

Orgasmus. Magické to slovo vyvolávající v nás paletu pocitů od vášně, rozkoše, až po zčervenalé tváře a stud. Může jít o bránu do světa prožitků, které nás naplňují blahem, ale rovněž tak může toto téma vyvolat pocit selhání. Můžeme prožívat nespočet orgasmických stavů od klitorálního, vaginálního, análního, vyvolaného stimulací bodu G, penisu či předstojné žlázy, s ejakulací či bez ejakulace. Orgasmus můžeme rozšířit z lokalizovaného pocitu v genitáliích a expandovat ho na prožitek celého těla. Můžeme dosáhnout změněného stavu vědomí a rozplynout se v extázi za hranice našeho běžného vnímání.  Můžeme všechno, co si sami sobě dovolíme.Otevřeně a bez předsudků, se podíváme na techniky a cvičení, které nás k pestrobarevné škále orgasmických stavů mohou přivést. Porozumíme, jak prožívat orgasmus společně se svým partnerem. Není to něco co se děje náhodně nebo jen když máme stěští. Je to dovednost jako každá jiná, navíc tato nás může naplnit nádherným pocitem splynutí s druhou bytostí.

Quodoushka učí 4 stupně orgasmu.

Quodoushka (nauka indiánských kmenů) odlišuje 4 stupně orgasmu. Ten, který je běžně znám v západní společnosti je orgasmus 1. stupně. Podíváme se, jak lze vytvořit podmínky, abychom mohli dosahovat i vyšších stupňů které zaplní celé naše tělo, srdce i duši. Podobné stavy, někdy prožijeme náhodně třeba při začátku vztahu, kdy jsou naše těla pod hormonální záplavou. Potenciál, který můžeme využít je ale neskonale větší a v dlouhodobém vztahu ho můžeme naopak krásně rozvíjet a prožívat tak intenzivní pocit blaženosti a extáze po dobu mnoha desítek minut nebo hodin.

Orgasmus a změněný stav vědomí.

Změněný stav vědomí nám otevírá bránu k celotělním orgasmům, které mohou nabývat bezpočet podob a intenzit. Mohou být jemné jak jarní vánek, z vnějšku téměř nepozorovatelné, a mohou na sebe vzít podobu neutuchající bouře. A co bývá nejúžasnější, mohou minuty nebo hodiny přecházet z jedné podoby do druhé. Někdy můžete prožívat i několik, zdánlivě protichůdných forem (třeba klid a divokost) najednou …

Co je to extatický stav, jak a proč ho hledat a prožívat?

Extatický stav je něco, o čem si někteří myslí, že v běžném životě nelze dosáhnout. Menší počet zkušenějších ví, že se do nádherných extatických stavů mohou uvést v podstatě kdykoliv si na to udělají čas a věnují se sobě a svému partnerovi. Pracují s dechem, pohybem, hlasem a vědomým dotekem. To jsou základní nástroje, které nás mohou přivést do tzv. rozšířeného sexuálního orgasmu, při kterém se naše tělo doslova zaplaví hormony štěstí. Nepotřebujeme k tomu žádný vnější zdroj v podobě léků, alkoholu či drog. Stačí jen porozumět svému tělu a naučit se několik dovedností.

Co před tímto kurzem

Tento seminář patří k jedněm z nejpokročilejších. Ideální postup je tedy absolvovat a zažít dovednosti z předchozích kurzů v uvedeném pořadí:

  1. Umění milování – úvodní víkendový kurz(UM1)
  2. Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1)
  3. Joni a Vajra – léčení, oživení a vaginální mapování (M2)
  4. Umění intimních masáží (M3)
  5. pak teprve tento pokročilý kurz Orgasmus od A do Z (M4)

Vždy je ideální věnovat pár dnů nebo týdnů praktikování znalostí a dovedností z předchozích kurzů a pak přijít na další v uvedeném pořadí.

Bezpečné prostředí a organizace

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost jemně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Nedělní program proběhne  od 10 do 18 hod. s přestávkou na oběd.

Orgasmus od A do Z (M4)

Od:
01. 06. 2024 - 10:00
Do:
02. 06. 2024 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou.

4960 Kč za osobu nebo 7700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR