Tantrická masáž v profesionální praxi (M5)

kurz tantrická masáž v profesionální praxi

Tantrická masáž jako vrcholný rituál předání energie a nádherného prožitku

Naučte se rozeznít tělo jako dokonalý hudební nástroj

Získejte profesionální certifikát

 

Tento 5. masážní kurz je určen pro všechny z vás, kteří vnímáte, že tantrická masáž je umění, které byste chtěli předávat dále. Je jedno, zda masáže již poskytujete nebo s vámi tato představa zatím jen rezonuje a chcete se jí věnovat v budoucnu. Je důležité, abyste cítili potřebu zvládnout tantrické masáže opravdu v jejich plném potenciálu a ne si je jen během pár hodin „nechali ukázat“. Chcete-li předávat nejvyšší možnou kvalitu potřebujete studiu, zaškolení a tréninku věnovat určitý čas a energii. V tom případě vás velmi rádi tímto procesem provedeme v rámci profesionálního výcviku.

Tantrická masáž a její smysl

Navážeme na předchozí čtyři víkendové kurzy nebo 8denní intenzivní kurz. Utříbíme všechny vaše dosavadní zkušenosti a dovednosti získané mezi jednotlivými bloky a dáme jim ucelený rámec, tak abyste mohli poskytovat ty nejhlubší, nejradostnější a nejvíce léčivé tantrické masáže, kterých jste schopni. Přivedeme vás přímo k vašemu potenciálu, který je ve vašem srdci. Tantrická masáž není mechanickou činností. Je to tanec fyzických a energetických těl dávajícího a přijímajícího. Je to rituál při kterém dochází k hlubokým léčivým procesům a novým objevným poznáním. Jsou to setkání, po kterých lidé s nedostatkem energie odcházejí nesmírně nabiti, lidé s přebytkem energie či stresu pochopí, jak svou energie nechat expandovat a volně proudit k většímu prožívání radosti a naplnění.

Je mnoho důvodů, proč je tantrická masáž stále oblíbenější. Strukturovanou formou se podíváme na všechny podstatné, tak abyste po tomto víkendu mohli být hrdí, na své nové dovednosti. Tyto praxí přejdou do umění, které pomáhá propojit těla, srdce a duše. Tak, aby se sexuální energie mohla volně šířit z fyzického těla dále do energetického těla přijímajícího a ona i on ji mohli využít jak pro své bezprostřední potěšení, tak i pro všechno co ve svém životě potřebují vytvořit a rozvíjet.

Postupně vedeme přijímající od zájmu motivovaného především touhou po sexuálním uvolnění do plnohodnotného prožívání tantrických energií. S postupujícími setkáními uvádíme klienty do větší hloubky a pravdy tantry. Stále více má přijímající možnost pochopit posvátnou sexualitu a oživit vědomě své energetického tělo. V klientovi rozvíjíme princip nezůstávat jen pasivním příjemcem masáže, ale vstupovat čím dál častěji do aktivní role vnitřní meditací, dechem i pohybem fyzického a energetického těla.

V jakém prostředí se má poskytovat tantrická masáž

Projdeme praktická doporučení v jakém prostředí a za jakých podmínek se má tantrická masáž poskytovat. Je důležité se věnovat především

 • pocitu bezpečí,
 • osobním hranicím klienta,
 • klidu pro hluboké uvolnění,
 • hygienickým podmínkám,
 • jaký etický kodex respektovat a jak ho komunikovat s klientem.

Královská čtyřruční tantrická masáž a další rituály

Seznámíme se i s rituály více ručních masáží. Jak zprostředkovat ve více dávajících ojedinělý zážitek a zkušenost nesmírně objímající péče, radosti a potěšení ve všech možných formách. Vedle více ručních masáží existuje i nepřeberné množství rituálů z tantry a šamanismu, které jsou vhodné i pro profesionální praxi. Některé z nich probereme a zároveň ukážeme jak si sestavovat a vést vlastní rituály v kontextu záměru klienta. Například:

 • rituál uctění,
 • energizující masáž andělských a dračích křídel,
 • rituál probouzení energetického těla

Tantrická masáž a její marketing

Chcete-li se věnovat tantrické masáži dlouhodobě, je důležité porozumět mimo jiné i tomu, jak nové klienty získávat a především jak jednat, aby se k vám rádi vraceli. Podíváme se na základní postupy, jakými klienty získávat off line i on-line marketingem:

 • doporučení
 • veletrhy a výstavy
 • kampaně na Facebooku
 • PPC kampaně na Googlu a Seznamu
 • další marketingové aktivity a kanály

Certifikát Tantrický masér / tantrická masérka

Po absolvování tohoto závěrečného 5. bloku výcviku a supervizí obdržíte certifikát Tantrický masér / Tantrická masérka od Školy Umění milování. Cena tohoto kurzu zahrnuje i přezkoušení, supervize a vystavení certifikátu.

Předpoklady před tímto kurzem

Pro účast na tomto víkendovém kurzu je podmínkou absolvovat čtyři předchozí masážní bloky:

Pokud Vám termín některého z kurzů nevyhovuje, neváhejte nám zavolat nebo napsat.

Tantrická masáž v profesionální praxi (M5)

Od:
30. 08. 2024 - 18:00
Do:
01. 09. 2024 - 18:00
Typ:
profesionální výcvik - pátek od 18:00 až neděle do 18:00
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Praha
Cena:
Cena tohoto kurzu zahrnuje i přezkoušení, supervize a vystavení certifikátu. Místo na tomto závěrečném masážním výcvik si rezervujte co nejdříve. Zajišťujeme paritu mužů a žen 1:1 a na poslední chvíli se může stát, že o tuto příležitost přijdete. Další bude až za rok.

8700 Kč za osobu nebo 15700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR