Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně (TS2)

50 odstinu sedi Skola Umeni milovani

50 odstínů šedi prezentuje jednu stranu mince.

Barvy vášně druhou.

Pro naši celistvost, živost, energii a lásku nemůže být jedna bez druhé.

Vyzkoušíme si, jak je to nádherné umíme-li vědomě prožívat oba póly. Dokážeme-li se posunout od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně, tančit mezi nimi nebo je dokonce cítit a prožívat současně v každé buňce našich těl, srdcí a duší.

Není náhoda, že se erotická trilogie 50 odstínů šedi, temnoty a svobody vyhoupla na vrchol žebříčku nejprodávanějších knih. Příběh o Anastasii Steel učaroval spoustě čtenářů po celém světě. Tématika živočišného vztahu s prvky submise a dominance se objevuje v sexuálních fantaziích mnoha z nás. Sníme o tom, jaké by to bylo pustit kontrolu a oddat se neznámému.Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Proč 50 odstínů šedi přitahuje tolik pozornosti

Toužíme po intenzivních a vášnivých prožitcích. Tuto touhu představa o dominanci a submisi hodně naplňuje. Realita je však ještě mnohem intenzivnější a překvapivě nesmírně užitečná a obohacující jak pro intimní setkávání, tak ještě více pro náš „běžný“ pracovní a rodinný život. Tento kurz vede dále v poznání, jak se v životě naučit mnohem lépe využívat role, kdy vedeme a kdy máme následovat vedení někoho dalšího. Místo abychom bojovali, začínáme přirozeně a vědomě vést nebo následujeme a nepřicházíme o vlastní energii.

Pokud vás zajímají hry s dominancí a submisí, odevzdáním se a ovládáním, máte zájem více porozumět důležitosti obou pólů pro vztahy, práci, rodinu i sexualitu, přijďte prozkoumat, která role vás více přitahuje a naplňuje. Dovolte si užít být tak trochu jiní, odvážní, hraví, svobodní. Vyzkoušíme si techniky vědomého BDSM a Temného erosu. Ukážeme si, jak i dlouhodobý vztah rozehrát barvami vášně. V našem kurzu najdete bezpečný prostor lidí s otevřeným a chápajícím srdcem …

Tento kurz je možné absolvovat až po vstupním kurzu do tematiky transformace stínu a temného erosu: Přijetí stínu, potlačené Já a vědomé BDSM (TS1).

Podívejte se prosím do kalendáře pozorně, zda v daném termínu neprobíhá i velmi silné a oblíbené čtyřdenní spojení TS1 a TS2, které může mít vypsaný termín zde: Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (TS1, Play Party a TS2).

Po tomto kurzu (TS2) je možné pokračovat třetím víkendem Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3)

nebo rovnou čtyřdenním spojením Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození (TS3, PP2 a TS4)

Ohlasy

„Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu BDSM II, který jsem si
nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít
dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního
života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.
Martin“ více ohlasů.

S mým manželem jsme absolvovali již několik kurzů Školy Umění milování, všechny byly velmi pozitivní, praktické a obohacující. Ale kurz Temného erosu totálně předčil má očekávání (i když byla nemalá) co je vůbec možné zažít, prožít a následně změnit ve svém životě – tedy pokud do něj půjdete naplno, otevřeně a bez předsudků. Byl velmi hluboký a intenzivní, to, co jsem zažívala na něm, se mi vrací dále i v běžném životě – umožnil mi uvědomit si a sáhnout si na svou ohromnou sílu a sílu svého partnera – jak dokáže být ničivá, když ji nasměrujeme špatným směrem a jak tvořivá a nádherná, když s ní pracujeme. Odkryl mi zcela nový svět vzrušení a možností prožitku. A když jsem si prošla rituálem zvědomění démona (což byl jeden z nejtěžších zážitků, co jsem kdy na své cestě sebepoznání absolvovala), pomohl mi vrátit do života to, co mi nejvíce chybí – radost z běžných okamžiků, chuť žít a prožívat a být sama sebou. Pokud k tomu přidám jako „vedlejší efekt“ vysokou míru hravosti a radost ze života, ze své energie, ze setkání s ostatními lidmi, můžu jen poděkovat Honzovi za umožnění toho všeho a s jistotou říci – jdeme dál.

To vše je vedeno vysoce profesionálně, zcela plně přítomně a především s velkým citem a respektem k tomu, jak jednotlivé aktivity a energie snáší a pracují s každým z účastníků.

Fantastické aktivity a cvičení, naprosto dokonalé dolaďování atmosféry hudbou, tvé Honzo nejenom znalostní spektrum, ale velmi kvalitní lektorské vedení – pro mě jako lektora a kouče je vždy velkou školou, jak pracuješ s jednotlivými individuálními názory, jak citlivě, ale zároveň velmi přímo a nekonfliktně dokážeš říct, co je potřeba. Respekt a bezpečné prostředí, které vytváříš, zároveň otevřenost a možnost nechat prožít každého vše v jeho levelu, možnostech a energii.

Jana“ více ohlasů.

Organizace kurzu

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost přiměřeně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč za osobu nebo 400 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 18:00 hod. s přestávkou na oběd.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR