Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně (TE2)

50 odstinu sedi Skola Umeni milovani

50 odstínů šedi prezentuje jednu stranu mince.

Barvy vášně druhou.

Pro naši celistvost, živost, energii a lásku nemůže být jedna bez druhé.

Vyzkoušíme si, jak je to nádherné umíme-li vědomě prožívat oba póly. Dokážeme-li se posunout od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně, tančit mezi nimi nebo je dokonce cítit a prožívat současně v každé buňce našich těl, srdcí a duší.

Není náhoda, že se erotická trilogie 50 odstínů šedi, temnoty a svobody vyhoupla na vrchol žebříčku nejprodávanějších knih. Příběh o Anastasii Steel učaroval spoustě čtenářů po celém světě. Tématika živočišného vztahu s prvky submise a dominance se objevuje v sexuálních fantaziích mnoha z nás. Sníme o tom, jaké by to bylo pustit kontrolu a oddat se neznámému.
Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Proč 50 odstínů šedi přitahuje tolik pozornosti

Toužíme po intenzivních a vášnivých prožitcích. Tuto touhu představa o dominanci a submisi hodně naplňuje. Realita je však ještě mnohem intenzivnější a překvapivě nesmírně užitečná a obohacující jak pro intimní setkávání, tak ještě více pro náš “běžný” pracovní a rodinný život. Tento kurz vede dále v poznání, jak se v životě naučit mnohem lépe využívat role, kdy vedeme a kdy máme následovat vedení někoho dalšího. Místo abychom bojovali, začínáme přirozeně a vědomě vést nebo následujeme a nepřicházíme o vlastní energii.

Pokud vás zajímají hry s dominancí a submisí, odevzdáním se a ovládáním, máte zájem více porozumět důležitosti obou pólů pro vztahy, práci, rodinu i sexualitu, přijďte prozkoumat, která role vás více přitahuje a naplňuje. Dovolte si užít být tak trochu jiní, odvážní, hraví, svobodní. Vyzkoušíme si techniky vědomého BDSM a Temného erosu. Ukážeme si, jak i dlouhodobý vztah rozehrát barvami vášně. V našem kurzu najdete bezpečný prostor lidí s otevřeným a chápajícím srdcem …

Tento kurz navazuje na vstupní kurz do tematiky temného erosu a stínu Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů (TE1).

Ohlasy

“Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu BDSM II, který jsem si
nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít
dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního
života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.
Martin” více ohlasů.

Organizace kurzu

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost jemně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 200 Kč za osobu nebo 300 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 17 hod. s přestávkou na oběd.

Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně (TE2)

Od:
16. 11. 2019 - 10:00
Do:
17. 11. 2019 - 17:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Štěpánská 61, Praha 1
Cena:
Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 16.10.2019: 2900 Kč za osobu nebo 4600 Kč za pár
2. Standardní cena: 3300 Kč za osobu nebo 4990 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan Komeda a Marie Koudelková

Přihláška na kurz

Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně (TE2)
V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se